Řecko

Dovolená Řecko 2015/2016

 

Otravují Vás přelidněné pláže, rušné hotely a nejistá kvalita soukromých penzionů a apartmánů? Dovolená nemusí být nuda Řecko na lodi nabízí pestrost a romanitost prožitků! Vyzkoušejte dovolenou v Řecku na jachtě! Pohodlí lodí srovnatelné s komfortem hotelu, individuální trasa plavby, soukromí a pohodlí pouze pro Vás a Vaše přátele. Dovolená v Řecku na jachtě nový a inspirativní způsob dovolené pro Vás!

Dovolená na jachtě Řecko
Dovolená Řecko na lodi

Individuální dovolená v Řecku

 

Proč pronájem jachty v Řecku? Rozsáhlá oblast řeckých ostrovů Vám poskytne dostatek alternativ pro putování a poznávání nádherných míst. Nejširší nabídka lodí a jachet k pronájmu. Lodě pro 4 až 16 hostů. Cenově dostupné jachty v přepočtu od 150€ / osobu / týden. Mezi nejvyhledávanější základny pro start dovolené v Řecku patří základny v Aténách a Lefkádě. Na těchto základnách na Vás čekají jachty a plachetnice splňující nejpřísnější kritéria na bepečnost a komfortní výbavu.

 

Dovolená v Řecku na  jachtě

 

Vám umožní prožít čas dovolené v Řecku s rodinnou nebo přáteli přesně podle Vašich představ.  Ať už se rozhodnete pro samostatný pronájem některé z našich lodí kotvících na pevninské části Řecka, nebo dáte přednost nabídce lodí na některé ze základen na řeckých ostrovech, vždy budete užívat komfortu a prostoru luxusních jachet!  Většina jachet disponuje kabinami s vlastním sociální buňkou (wc + sprcha). Samozřejmostí pak je kompletně vybavená prostorná kuchyně, velký motorový člun pro výlety a další vybavení zpříjemňující Vaši dovolenou v Řecku.

Dovolená Řecko

nadstandardní servis pro klienty

 

O servisní zajištění Vaší dovolené v Řecku na jachtě se stará tým profesinálních servisních techniků, skipperů (kapitánů) a dalšího pomocného personálu. Naším cílem jsou kvalitní služby věnující se nejen samotnému pronájmu jachty v Řecku, ale zajišťující během pronájmu lodi i individuální potřeby klientů a jejich hostů.

 

Předpověď počasí Řecko - pro klienty YachtZone.CZ a YachtGroup.CZ je během jejich dovolené v Řecku zdarma k dispozici pravidelná předpověď počasí zasílaná formou SMS na mobilní telefon (nutná registrace telefonního čísla před odjezdem).

 

Trasa plavby Řeckem - svou dovolenou v Řecku na jachtě můžete do detailu naplánovat díky zpřístupnění klientské zóny ještě před Vaší odjezdem na dovolenou. K dispozici jsou popisy marin a kotvišť, včetně typů na zajímavá místa.

 

Doprava na dovolenou do Řecka - využijte výhodných cenových podmínek a zajistěte si včas letenky na Vaši dovolenou. V rámci pronájmu lodě Vám na dovolenou do Řecka zajistíme výhodné letenky s odlety z Prahy, Bratislavy nebo Vídně.