Marina Pirovac

Komorní atmosféra nejnovější z chorvatských charterových základen marina Pirovac. Klidná a bezpečná marina umístěná v samém srdci Střední Dalmácie to je marina v Pirovacu.  Přestože je marina umístěna v centrální části města Pirovac uchovává si komfort oddělené a ničím nerušené klidné zóny. Marina je ideálním místem pro zahájení Vaší dovolené na jachtě.

Marina Pirovac

Pirovac marina služby

 

Hosté mariny mají k dispozici jsou následující služby: recepce, moderní sociální zařízení, parkoviště, pláž. Zahujete li svojí dovolenou na jachtě v Pirovacu o několik dnů dříve, případně chcete li po skončení pronájmu jachty pár dnů zůstat, můžete využít ubytování v apartmánu Pirovčanka ( e-mailová adresa: veslo.pirovac@gmail.com )

 

V bezprostřední blízkosti mariny Pirovac jsou: supermarket, banka (Jadranska Banka dd Šibenik), bankomat, pošta (HP - Hrvatska Pošta dd), lékárna, turistické informační kanceláře restaurace (domácí a národní kuchyně) bary, zmrzlina, obchod se suvenýry, prádelna.

 

Jachty v marině Pirovac

 

Marina Pirovac nabízí na výběr ucelou řadu většiny dostupných jachet určených k pronájmu. Nabídka lodí z Pirovacu začíná u standardních menších 2 kajutových lodí v cenách od cca 700€ (v závislosti na termínu pronájmu jachty) a pokračuje přes velmi oblíbené čtyř kajutové jachty Bavaria až po dva velké katamarány Lagoon 450. Vzhledem k umístění mariny v centru Střední Dalmácie je Pirovac ideálním místem pro zahájení pronájmu jachty. Během obvyklé týdenní plavby je možné navštívit blízké vodopády na řece Krka, nebo se vydat na vyhledávané souostroví Kornat