Dovolená v Karibiku

Karibik - dovolená na jachtě

 

Dovolená na jachtě v Karibiku, to je perfektní způsob jak poznat Karibik v celé své kráse. Vychutnávejte pocit svobody na plachetnici nebo katamaránu pod vedením profesionálních kapitánů. Dovolená v Karibiku na palubě luxusní jachty je zážitkem, který budete chtít opakovat. Nádherné prostřední Karibiku Vás osloví a změní Vaši dovolenou strávenou na jachtě nebo katamaránu v nezapomenutelný zážitek! 

Individuální dovolená v Karibiku

 

Pronájem jachty v Karibiku to je ideální způsob využití zasloužené dovolené. Dovolená v Karibiku na jachtě Vám umožní prožít čas s rodinnou nebo přáteli přesně podle Vašich představ. Ať už se rozhodnete pro samostatný pronájem některé z našich lodí na základnách v Karibiku, nebo dáte přednost kompletní nabídce služeb a využijete pronájem jachty s kapitánem, vždy budete užívat prostoru a komfortu našich jachet nebo katamaránů. Tyto velké dvoutrupé lodě Vám poskytnou ideální zázemí pro putování Karibikem. Většina z těchto jachet disponuje kabinami s vlastním sociální buňkou (wc + sprcha) a zařízením pro odsolování mořské vody. Samozřejmostí pak je kompletně vybavená prostorná kuchyně, velký motorový člun pro výlety a další vybavení zpříjemňující Vaši dovolenou v Karibiku....

Vztah našich kapitánů ke klientům nejlépe vystihuje naše základní motto: 

 

 ...."líbí se vám toto místo?

Není problém, zůstaneme jak dlouho chcete".....

Katamarán Lagoon 500 Martinik

Náš servis základny Karibik

 

O servisní zajištění Vaší dovolené v Karibiku se stará tým profesionálních servisních techniků, skipperů (kapitánů) a dalšího pomocného personálu. Naším cílem jsou kvalitní služby věnující se nejen samotnému pronájmu jachty, ale zajišťující i individuální potřeby klientů a jejich hostů. K dispozici jsou nové moderní jachty a katamarány pro 6 - 12 osob.

 

Karibik trasa plavby  a kapitán

trasa vaší plavby Karibikem je zcela individuální. Naši kapitáni mají s oblastí plavby ve které bude probíhat vaše dovolená dlouholeté zkušenosti, dokáží vám doporučit nejvhodnější místa a trasu, tak aby jste ze své dovolené získali maximum.

 

Samozřejmostí je možnost úpravy trasy v průběhu plavby - podle vašeho aktuálního přání.

 

Vztah našich kapitánů ke klientům nejlépe vystihuje naše základní motto: 

 

 ...."líbí se vám toto místo?

Není problém, zůstaneme jak dlouho chcete".....

 

 

Potraviny a zásobení lodí v Karibiku

Starost o nákup potravin a zásobení lodě nechte na nás! Provedeme kompletní zásobení lodě potravinami a nápoji. Na vyžádání zašleme aktuální sortiment s cenami potravin v Karibiku, který zároveň slouží jako podklad pro Vaši objednávku. Na dovolenou v Karibiku tak odjíždíte pouze s osobními věcmi a po příjezdu na základnu je loď kompletně připravena a nápoje vychlazeny! :-)

 

Doprava Karibik- v případě zájmu pro vás za zvýhodněných podmínek zařídíme letenky  Praha - Paříž - Martinik. Odlety ráno, přílet na základnu ten samý den ve večerních hodinách. Letecké společnosti Air France a Lufthansa. Transfery mezi letišti v Paříži a na základnu na Martiniku vyřídíme na vyžádání.