Ještě dlouho před tím než začne vaše dovolená na jachtě budete přemýšlet jakou jachtu zvolit tak aby vám vaše dovolená poskytla odpovídající komfort a zázemí pro vaše příjemné chvíle na strávené na palubě jachty. YachZone.CZ vám poskytuje rychlé specifikace jednotlivých druhů a typů jachet pro vaši inspirativní dovolenou.

PRONÁJEM PLACHETNICE

 

Plachetnice je nejrozšířenějším typem plavidla - jachty. Nabídka plachetnic k pronájmu zahrnuje jachty od nejmenších velikostí pro 4 až 6 osob až po velké jachty pro 12 - 14 osob. Výhodou plachetnic je jejich cenová dostupnost, nízké provozní náklady a snadná obsluha. Ubytování na jachtách - plachetnicích je řešeno formou vybavených dvoulůžkových kabin. Součástí jachty je prostorný salon se sezením a kompletně vybavená kuchyňka se sporákem, troubou a minimálně jednou lednicí. Je li loď vybavena generátorem nechybí další vybavení v podobě MW trouby a klimatizace. Každá jachta je podle počtu osob vybavena jednou nebo více toaletami se sprchou a rozvodem teplé vody. Pro chladnější období jsou jachty vybaveny nezávislým topením.

PRONÁJEM KATAMARÁNU

 

Katamarán je jachtou s vyšším podílem komfortu a pohodlí pro posádku. Vzhledem k povaze dvoutrupého plavidla nabízí dostatek prostoru ve všech kajutách a nadstandardní prostor obrovského salonu ve spojovací části nástavby. Katamarán je stejně jako plachetnice vybaven kuchyní s dostatkem prostoru i pro přípravu složitějších pokrmů. Dovolenou na této jachtě - katamaránu můžete trávit nejen v pohodlí velkého salonu nebo stejně prostorného záďového kokpitu (sezení), ale především dámská část posádky a děti budou nadšeni z rozlehlé příďové trampolíny vybízející ke slunění a pozorování podmořského světa.

PRONÁJEM MOTOROVÁ JACHTA

 

Motorovou jachtu může reprezentovat stejně tak nenáročná malá motorová loď pro 4 osoby jako velká luxusní a reprezentativní motorová jachta vybavená v nejvyšším stupni komfortu. Dovolená na luxusní motorové jachtě je finančně nákladnější nejen z důvodu vyšších cen pronájmu, ale i svými vyššími nároky na provoz a kotvení. Velké motorové jachty vám na dovolenou pronajmeme společně s naší profesionální posádkou. Jachta s kapitánem a profesionální posádkou garantuje klidný a bezproblémový průběh vaší dovolené. Součástí posádky velkých jachet jsou kromě kapitána a obsluhy lodě hostesky starající se o přípravu jídla, úklid lodě a další služby