Destinace

Vyberte si pronájem jachty ve své oblíbené destinaci. Mimo běžných oblastí jako jsou Chorvatsko nebo stále oblíbenější Řecko, Vám umožníme prožít nezapomenutelnou inspirativní dovolenou v některé z mnoha exotických destinací.

Karibik

Nejlepší termín: Listopad - Květen.Jedna z nejvyhledávanějších exotických destinací. Rozsáhlá oblast s mnoha nádhernými a zajímavými místy. Na své si přijdou všichni příznivci dobrodružství a poznání nových inspirativních zážitků.

Umožníme Vám prožít nádherné dni na jedné z našich komfortních jachet kotvících na základnách Martiniku nebo Svaté Lucie. Během 10 - 14 denní dovolené zažijete plavbu pod plachtami prostorného katamaránu, vyzkoušíte potápění na některé z mnoha nádherných lokalit. Poznáte nádech tropického pralesa a zcela jistě rádi ochutnáte některou ze zdejších mořských specialit. 

Chorvatsko

Nejlepší termín: Květen - Září.

Nejširší nabídka jachet s možností individuálního pronájmu. Mnoho ožností pro plánování tras jednotlivých plaveb. Mírné a příznivé podmínky pro začínající jachtaře s mnoha možnostmi bezpečného kotvení. Krátké vzdálenosti mezi jednotlivými ostrovy umožní i rodinám s velmi malými dětmi naplánovat bezpečnou a zajímavou trasu. 

 

K dispozici jachty všech typů a velikostí. Možnost prožít dovolenou na jachtě s velmi malými finančními náklady (již od cca 180€ / osobu). Pro začínající jachtaře možnost absolvování kapitánského kurzu a získání kapitánského průkazu. Pro sportovněji nadané jedince možnost vyzkoušet některou z mnoha regat.

Belize

Nejlepší termín: Listopad - Květen


Velmi zajímavá exotická oblast. Bellize je vyhledávána především pro svoji rozmanitost a odlehlost od ostatních turistických destinací. To umožňuje návštěvníkům prožít klidnoou dovolenou s množstvím různorodých sportovních a společenských aktivit.

K pronájmu jsou zde především vélké a komfortní jachty v podobě velkých katamaránů a motorových jachet. Většina pronájmů jachty je zde realizována včetně posádky a dalších doprovodných služeb.