Bavaria 44

 

čtyř kabinová jachta Bavaria 44 nebo Bavaria 44 Cruiser oblíbená loď pro pohodovou letní dovolenou 2 párů a 4 až 6 dětí. Plachetnice Bavaria 44 s dostatkem komfortu až pro 10 osob. Prostorný salon a pohodlný přístup na sklopnou záďovou koupací platformu dělají z lodě Bavaria 44 žádanou jachtu pro různé příležitosti.

Bavaria 44 Cruiser

Plachetnice Bavaria 44

 

Čtyři kabiny a dostatek prostoru až pro 10 osob. Bavaria 44 má výborné manévrovací vlastnosti, což oceníte zvláště při manévrování s lodí v hustě obsazených prostorách chorvatských marin a přírodních kotvišť. Pro ještě větší zlepšení manévrovacích schopností lodě, bývá plachetnice Bavaria 44 vybavena příďovým manévrovacím motorem. Jachta je vybavena dvěmi kormidelními koly, které výrazně usnadňují přístup na záďovou koupací platformu, která je u novějších jachet Bavaria 44 sklápěcí (sklápěcí platforma je montována do lodí Bavaria 44 od roku výroby 2012). Letošní ročník lodě Bavaria 44 2015 je opět razantně vylepšen ve prospěch ještě větší ergonometrie a zvýšení pohodlí během Vaší dovolené na jachtě. Bavaria 44 je dostupná téměř ve všech základnách v naší nabídce lodí.

Bavaria 44 Chorvatsko

Cena plachetnice Bavaria 44

 

Rozhodli jste se pro inspirativní dovolenou na jachtě? Vyzkoušejte pronájem plachetnice Bavaria. Kontaktujte nás a vybereme aktuálně nejvýhodnější cenu pro pronájem plachetnice Bavaria 44

Děkujeme za Váš zájem, budeme Vás kontaktovat