1/2
inspirativní dovolená na jachtě nebo katamaránu

Prožijte více! Kontaktujte nás:

(+420) 272-048-922
VOLÁTE ZA LOKÁLNÍ CENY Z ČR NEBO SR

dovolená na jachtě a pronájem jachet....

Destinace

Vyberte si destinaci pro dovolenou na jachtě

 

Na jachtu se lze vydat téměř kamkoliv. Láká Vás nezapomenutelná exotická dovolená v některé z luxusních zámořských destinací? Nebo toužíte po cenově dostupné dovolené na jachtě v Chorvatsku, Řecku nebo Itálii? Všude na Vás čekají perfektně připravené jachty a profesionální personál základen.

Naše jachty

Plachetnice, katamarán nebo motorová jachta

Pro Váš dokonalý prožitek z dovolené můžete vybírat pronájem jachet dle Vašich požadavků.  K dispozici jsou jachty pro klidnou rodinnou dovolenou na plachetnici i opravdu velké a velmi luxusní motorové jachty určené pro nejnáročnější klientelu a velké firemní skupiny.  Pronájem jachet - Chorvatsko...

Pronájem jachty zdarma

baví Vás vítr? Máte rádi když "TO" fouká? Využijte možnosti pronájmu jachty na týden ZDARMA. Základna Sukošan Chorvatsko zjistit více...

Dovolená na jachtě

vaše první dovolená na jachtě začíná u nás. Provedeme Vás výběrem té správné jachty. Zohledníme Vaše specifické požadavky na prostor a cenu lodě. V nabídce máme obrovské množství lodí ve všech destinacích. Nechybí luxusní jachty s plně profesionální posádkou určené pro firemní klientelu a náročné zákazníky. 

Pronájem lodí Chorvatsko

v průběhu celého roku u nás najdete nejaktuálnější informace o dostupných lodí k pronájmu v Chorvtasku. Specializujeme se na specifické podmínky pronájmu lodí v Chorvatsku. Rychlý výběr jachty z aktuální nabídky a rychlé vyřízení smluvních a platebních podmínek Vašeho pronájmu v Chorvatsku. Několikrát denně aktualizovaná nabídka lodí, včetně možnosti pronájmu v režimu Last - Minute.

 

Kapitánský kurz

nové termíny kapitánských kurzů Chorvatsko. Pokud uvažujete o samostatném individuálním pronájmu lodě - jachty v Chorvtasku a nemáte potřebný kapitánský průkaz jsou právě pro Vás vypsány nové termíny pravidelných kurzů.

S námi na jachtu

tři dobré důvody proč s námi vyrazit na jachtu!  Inspirace, svoboda a alternativa. Na jachtu více...

Karibik - Grenadiny

Neopakovatelná atmosféra v nádherném prostředí souostroví Grenadin - Karibik